Welcome, visitor! [ Register | Login

Antalya travestileri ve sosyal medya

Alanya travesti, Alanya travestileri, Antalya travesti, Antalya travestileri, Manavgat Eylül 16, 2023

antalya travestileri

Antalya travestileri

Antalya Travestileri Sosyal medyalarda öylesine dolaşıyor günlerimi sosyal medya hesaplarında hiç ediyordum. Bir gün travestiler ile ilgili o kadar güzel makale okudum ki bu benim dönüm noktam olmuştu.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Bende bir Travesti ile tanışmaya karar vermiştim. Ve internet üzerinden Ajda’yı buluşmuştum. Aylardır telefon görüşmesi yapmıyordum Ajda’yı aradığımda ki heyecanımı size anlatamam aylar sonra ilk defa kendimden başka birinin sesini duyacakatım.
Ajda ile konuştuk anlaştık ve bana bir gecesini ayırmasını istedim ücreti ne kadar vermeye çoktan hazırdım. ANTALYA TRAVESTİ Ve sözleştiğimiz gece gelmişti Ajda’ya tarif ettiğim yere gelmişti bile onu alıp eve çıktık. Ve hazırladığım mükemmel yemek sofrasına oturup hayatımdan biraz bahsetmeye başladım.
Amacım sexten daha öte biri ile sohbet etmekti bu bunalımdan çıkmaktı Ajda beni o kadar iyi anlıyor bana o kadar iyi geliyor ki. Ben hiç susmuyordum Ajda’da hiç sıkılmadan beni dinliyordu.
O gecenin sonunda tabi biz kendimize engel olamayıp sex’e başlamıştık fakat bu beni çok korkutuyordu benim amacımın kötü olucağını düşünücek diye onu kaybedicem diye çok korkuyordu.
Ajda bana o kadar iyimser yaklaştı ki beni hiç bir zaman yalnış anlamadı aksine bana hep doğru yaklaştı biz o geceyle kalmadık Ajda ile çok yakın iki dost olduk dışarıya alışverişler çıkıyoruz, Kahve içmeye gidiyoruz.
Ben her yere Ajda ile gitmeye başladım çok geçmeden biz evlerimizide birleştirdik ve bu benim bu hayatta verdiğim en güzel karar olmuştu kendimi artık değerli hissedebiliyordum Ajda’m sahesinde ona çok şey borçluyum beni tekrar bu hayata döndürdüğü için.

Antalya Travesti Cansu bir yandan jakuziyi açıyor bir yandan da benim dudaklarıma yapışıp beni daha çok azdırıyordu bende soyunmdum ikimizde çırılçıplak bir şekilde kalmıştık. Atladık jakuziye bütün sex aletleri jakuzinin yanındaydı Cansu dire oral sexse yattı ve benim erken boşalabileceğimi söylediğim zaman hemen bitmememi isteyen cansu geri çekti kendini ve kayganlaştırıcı jelini penisime iyice yedirdikten sonra üstüme yavaşça oturdu.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Benim penisimi yavaşça içine alan Cansu kendinden geçmiş ben ise jakuzinin verdiği mutluluk ve heyecan içinde hayalimde ki Cansuyu beceriyordum o mükemmel kalçalar elimde o mükemmel memeler ise ağzımın içindeydi.
ANTALYA TRAVESTİ O anı hiç bir şeye değişmezdim Cansu iki günde bir beni evine çağırır hale geldi benim karım olmak istiyordu ben onun kocası olmuştum o da benim karım olmuştu ben Cansuya hiç fark etmeden vurulmuştum Cansusuz yapamaz hale gelmiştim o da beni asla terk etmedi zaten.Antalya Travesti
Doğma büyüme Antalya’lıyım. Ortaokul,Lise ve üniversitede sağlam aradaşlarım olmamıştı. Nerde hiç bir arkadaşım olmamıştı.
Yapayalnız yaşayan bir insandım etrafımda kimse yoktu nerdeyse. İyice asasyol olmuş evden hiç çıkmıyordum taki Travesti Ajda ile tanışana kadar.
Ajda beni hayata geri döndürmüştü resmen benim ailem, benim en yakın arkadaşım benim her şeyim olmuştu onu her şeyden çok seviyordum.
Artık iyice her şeyden sıkılış günlerimin nasıl geçtiğini bilmeyim her gün aynı şeyleri yapmaktan bıktığım hayatımdan gram zevk almadığım dönemdeydim.

Leave a Reply

 • antalya travesti

  Pedofili karşıtı Antalya Travestileri Burada

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travestileri Antalya Travestileri izole etmek gibi durumlar için de kendini bulabiliyor pedofilik bir klinik kavram Yani ANTALYA TRAVESTİLERİ bir teşhis Aslında çocuk istismarcısı yani ya da çocuk istismar eden insanın bu klinikte ya da bu sahip olmaması çok söz konusu olabilir Antalya Travestileri. yine Bununla ilgili çocuk istismar eden insanlar incelendiği zaman Antalya Travestileri. […]

 • antalya travesti

  Antalya travestileri ceza evinde

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travestileri Antalya travestileri Hoş geldin da yarından sonra kafamı yastığa koyduğum banyo yaptırmışlar bana banyodan önce de zaten döverken olanın meşhur bir kurtulamaz sistemi var ruhumda dövme sistemi meşhurdur çok cezaevine ANTALYA TRAVESTİ Hayatım boyunca hiç öyle bir dayak yemedim yani öyle bir dayak derken normal bir kavgada çalınan dayak değil yani 21 kişi […]

 • antalya travesti

  Antalya Travesti nasıl yer edinecek

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travesti Toplumda Antalya Travesti nasıl yer edinecek neler yapabilecek Bu da devletin ANTALYA TRAVESTİLERİ çözmesi gereken bir uyuşturucu kullanıyorlar onlarla beraber indirime koş koş Antalya Travesti günleri Media Markt’ta bayanların görmüş olduğu muamele erkeklere göre çok az bir seviyede ve onların üzerinde Mesela uyuşturucu Antalya Travesti. madde satma ya biliyorlar onların üzerinde para saklaya […]

 • Antalya Travesti

  Antalya travesti Aygül Açık öğretimde

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travesti Antalya travesti Aygül Açık öğretimden kaydımı gerçekleştirdiler sonra Açıköğretim Ortaokulu mezun oldum bitirdim Ondan sonra tekrardan liseyi okudum liseyi bitirdim şu anda açıktan Üniversiteyi de götürmeye çalışıyorum ANTALYA TRAVESTİLERİ inşallah bitireceğim Antalya Travesti. yani eğitime cevap verecek çocuklara eğitime çeviriyorlar Ama iyi olmayan profilde işim var Şunları da daha kötü şartlarda Antalya Travestileri […]

 • antalya travesti

  Antalya travestileri modu

  by on Eylül 19, 2023 - 0 Comments

  Antalya travestileri Antalya travestileri diyor ki hep sevgilisiyle Olur kim şu an birlikteyiz Hoşgeldin ne hakları var Nasıl ki bir insanı öldürme hakkını kendimizde bulmuyor saat ve bunu unutma insan kendini bulduğunda bu konuda cezalandırılıyor sa Aslında hayvanlarda bizlerle eşit haklara sahipler yaşayabilme hakkına Antalya Travestileri sahipler de el kaldırmak istiyoruz bedenler olarak bu yüzden […]