Welcome, visitor! [ Register | Login

Antalya travesti hikayesi yok

Alanya travesti, Alanya travestileri, Antalya travesti, Antalya travestileri, Manavgat Eylül 16, 2023

antalya travesti

Antalya travesti

Antalya Travesti Benim ise daha milli olma hikayem bile yoktu bu benim için oldukça üzücü bir olaydı o yaşlarda bir kadın ile birlikte olmak için içim içimi yiyordu resmen.
O zamanlar fenemon olan bir eşleşme uygulaması indirip her önüme geleni beğeniyordum ve şansıma biri ile eşleşmiştim.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Kafaya koymuştum bu uygulamadan birini düşürüp biri ile birlikte olacaktım ve benimde arkadşlarıma anlatacağım sex hikayelerim olucaktı.
Eşleştiğim kişi ile konuşmaya başlamıştım biyografisinde LGBT yazıyordu ne olduğunu pek çözememiştim ama fotoğraflarından anladığım kadarı ile bir hayat kadınıydı.
Bu benim için inanılmaz bir fırsattı eğer konuşmam ile onu bağlayabilirsem hiç bir ücret ödemeden onu düşürebilirdim.
ANTALYA TRAVESTİ Biz konuşmaya başlamıştık saatlerce konuşup tanıştmıştık ve bana en sonunda biyografimde yazan LGBT’nin anlamını biliyor musun diye sormuştu.
Bende hemen araştırıp evet biliyorum demiştim ama daha tam anlamı ile öğrenememiştim ve bu habere çok sevindiğini kimse onun Travesti olduğunu bilmeden yazdığını ve öğrendikten sonra herkes kimse konuşmayı devam ettirmediğini söylemişti.
Bende o söyleyene kadar onun Travesti olduğunu anlamamıştım ama bu benim için bir sorun olmayacaktı artık biri ile birlikte olmak istiyorum fotoğraflardan anladığım kadarı ile çok bakımlı ve çok güzel bir travestiydi.
İnsanlar onunla beraber olmak için geceleri kuyruğa giriyor diyebilirdim nerdeyse.
Ve ertesi gün işe başlamadan beni yanına davet etti ve onun tadına baktığımda bir daha bir kadınla birlikte olmak istemiyeceğimi ve bana sex hakkında her deneyimini öğreticeğini söylemişti.
Ben heyecanlı bir şekilde evine doğru yönelmeye başladım evine vardığımda heyecanımdan dilim damağım kurumuştu ilk defa bir sex deneyimi yaşayacaktım ve benden oldukçta deneyimli birinin ellerine bırakıcaktım kendimi.
Bu benim için unutulmaz bir şey olacaktı.Kapıyı açtığında ise çok çekici bir elbise ve topuklu ayakkabı ile beni karşılamıştı sanki benim için özel hazırlanmış bekliyordu bu beni daha da heyecanlandırmıştı.

Antalya Travesti Bütün paramda bitmişti pansiyonda kalıcak param bile yoktu artık ümidimi kaybetim memleketime geri dönecekken hiç beklemediğim bir anda telefonuma bir mesaj geldi evini benimle paylaşmak isteyen Beyza adında biri.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Çok şaşırımştım özellikle bir kız evini benimle paylaşmak istiyor daha üniversite başlamadan üniversite hayatına atılmış gibi hissediyordum çok heyecanlıydım ve bu teklifi geri çevirme şansım da yoktu ya kabul edicektim ya da akşamına memleketime geri dönecektim.
Pansiyondan eşyalarımı toparlar toplarlamaz Betül’ün bana tarfi ettiği eve doğru yola çıkmıştım.
Evin önüne geldiğimde Betülü aramıştım Betülün sesi biraz kalın geliyordu ben rahatsız diye tahmin etmiştim. Eve girdiğimde bir gariplik vardı ev oldukça büyük ve oldukça genişti ve benim burda kalmam benim için mükemmel olucaktı en azından Antalya’ı öğrenip okulum başlayana kadar bir şeyleri düzene sokana kadar kalsam yeterdi.
ANTALYA TRAVESTİ Betül bana odamı gösterdi odamı gösterdikten sonra salonda sohbet etmeye beni biraz daha tanımak için sorular soruyordu bende haliyle onu merak ediyordum ve ona aklıma gelen bütün soruları sormuştum.
Ve sorularımdan aldığım yanıtlar doğrultusunda Betül’ün Travesti olduğunu öğrenmiştim. Bu kadar endamlı ve çekici birini daha önce görmemiştim bunun benim için sorun olabileceğini ve rahatsız olursa kalmak zorunda olmadığımı söyleyerek beni rahatlatmaya çalışıyordu.
Anladığım kadarı ile işlere de biraz ara vermiş bu aralar kafa dinleme moduna geçmişti.
Benim için hiç problem olmayacağını söylemiştim sonuçta böyle bir güzellik ile kocaman bir evi paylaşacaktım daha ne isteyebilirdim ki hayattan.
Ve benim hayatımda beni hiç bir zaman böylesine düşünen bir arkadaşa sahip olmamıştım adeta beni üniversitede okutup bana destek olmuştu her konuda benim yanımda bana ailem gibi yardım etmişti ve bunun için ona minnetarım.Antalya Travesti İle Unutulmaz İlk Deneyim
Yirmi yaşında doğma büyüme Antalya’lı bir gençtim. Tabi yaşında verdiği etkiyle kan damarlarıda çok hızlı bir şekilde akıyordu.Arkadaşlarımın bana anlattığı sex hikayeleri beni benden alıyordu.

Leave a Reply

 • antalya travesti

  Antalya travestileri ceza evinde

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travestileri Antalya travestileri Hoş geldin da yarından sonra kafamı yastığa koyduğum banyo yaptırmışlar bana banyodan önce de zaten döverken olanın meşhur bir kurtulamaz sistemi var ruhumda dövme sistemi meşhurdur çok cezaevine ANTALYA TRAVESTİ Hayatım boyunca hiç öyle bir dayak yemedim yani öyle bir dayak derken normal bir kavgada çalınan dayak değil yani 21 kişi […]

 • Antalya Travesti

  Antalya travesti Aygül Açık öğretimde

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travesti Antalya travesti Aygül Açık öğretimden kaydımı gerçekleştirdiler sonra Açıköğretim Ortaokulu mezun oldum bitirdim Ondan sonra tekrardan liseyi okudum liseyi bitirdim şu anda açıktan Üniversiteyi de götürmeye çalışıyorum ANTALYA TRAVESTİLERİ inşallah bitireceğim Antalya Travesti. yani eğitime cevap verecek çocuklara eğitime çeviriyorlar Ama iyi olmayan profilde işim var Şunları da daha kötü şartlarda Antalya Travestileri […]

 • antalya travesti

  Antalya Travesti nasıl yer edinecek

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travesti Toplumda Antalya Travesti nasıl yer edinecek neler yapabilecek Bu da devletin ANTALYA TRAVESTİLERİ çözmesi gereken bir uyuşturucu kullanıyorlar onlarla beraber indirime koş koş Antalya Travesti günleri Media Markt’ta bayanların görmüş olduğu muamele erkeklere göre çok az bir seviyede ve onların üzerinde Mesela uyuşturucu Antalya Travesti. madde satma ya biliyorlar onların üzerinde para saklaya […]

 • antalya travesti

  Antalya travestileri modu

  by on Eylül 19, 2023 - 0 Comments

  Antalya travestileri Antalya travestileri diyor ki hep sevgilisiyle Olur kim şu an birlikteyiz Hoşgeldin ne hakları var Nasıl ki bir insanı öldürme hakkını kendimizde bulmuyor saat ve bunu unutma insan kendini bulduğunda bu konuda cezalandırılıyor sa Aslında hayvanlarda bizlerle eşit haklara sahipler yaşayabilme hakkına Antalya Travestileri sahipler de el kaldırmak istiyoruz bedenler olarak bu yüzden […]

 • Antalya escort travesti

  Antalya travesti ile daha çok konuşma ihtiyacınız

  by on Eylül 16, 2023 - 0 Comments

  Antalya travesti Antalya travesti ye Bağlanmak durumsal ya da partnere bağlı vesaire ve bunun bir tedavisi var yine burada işte yok pekmez yemek yok iAntalya Travestileri. şte macun tüketmek daha böyle şeyler değil tabii ki bunun çözümü bir yine ruh sağlığı alanında çalışan cinsel terapi konusunda Antalya Travestileri. uzmanlaşmış bir kişiye başvurmak en doğrusu ile […]