Welcome, visitor! [ Register | Login

$ANTALYA

Banyoya sokup yıkayan Antalya Travesti

  • Street: KONYAALTI
  • City: TRAVESTİ
  • Zip/Postal Code: 07000
  • Listed: Eylül 17, 2023 3:07 pm
  • Expires: 85 days, 15 hours
antalya travesti

Description

Antalya travesti

Antalya travesti Şimdi o yüzden biz kızımızı vereceğimiz ailenin yaşamını çok iyi biliyorum Üzülme edecek mi eziyet edecektim biz bu ülkede Ali’nin kızının banyoya sokup yıkayan ayağın altına tuğla korkutulan erimesi kadar bunu yıkanması söyleyen yobazlara kız Antalya Travesti. vermek bunu camilerde anlatan bir Yılmaz var bunlara karşı kızımızı vermedin laik demokratik haklarını bilen adına saygı gösteren Allah’ın Kur’an’da cennete ayağın altına verdi O kadına baş tacı yaparım her sunya başımın üstünde yeri var Benim ailemle bir yıl şimdi damadımız var 1 yıl Sunny kızımız geldiniz var delidir.

Aleviler için Dersim ne ifade ediyor gözyaşıdır çocuklarımızın Antalya travestileri katliamıdır insanlarımızın katliamıdır Anadolu bombalanan Iğdır Alevi kızları çocukları götürüp son olmalı evlenir de kayıp Tunceli kızlarımız vardır Dersim kızları kayıtlar ne o bizim için büyük yazılır Cumhuriyet Yeni kurulmuş ve bu Antalya Travesti. Cumhuriyeti’nin kuruluşunda ders senin gibi Ali’nin Merkezi çekirdeği olan bir yerde katliam Yapıyorsunuz Allah rahmet eylesin O çok net demiştim Dersimiz Atatürk doğru değil istiyorum dersin Osmanlı’da hazırlanan cumhuriyetin kurulduğunda o Antalya Travesti. katliam üzere cumhuriyete darbe vurmaya çalışan yobazların ve asker ilçesi olamıyor bazen yaptın katliamdır aynısınız Maraş Maraş katliamı büyük kadınlarımızın karınları dişli yaşlı bir teyzenin gözünü kör kadının Bir gözü görmüyor onu tuvalet çukuruna kontör olmayan gözümü kör edecek kadar geri duruyor.

antalya travesti

antalya travesti

Antalya travestileri Allah kalbinizdeki ameller niyetlere göredir 12’dir 33 kere sabunlar sus ve deniz 3 gr sabun var ama bunu kişiler öyle bir yapmış sadece yani birçok radyo kanalında hocaları tehdit ettin kadıncağız diyor ki ben Antalya Travesti. de vesvese var hocam ben banyodan çıkamıyorum acaba Neremden kuru bir yer kaldı verdiğini Dediği kadar kuru bir yer var mı yine dediğin şeyi kadar öyle bir şey yok yani bunlar Haşa sümme Haşa Yani kendini Allah’ın emrinin çok çok üzerinde emirlerle insanlara yıkatmaya çalışıyorlar Çok nedir git alacaksınız bitecek şimdi bu günümüz türkiye’sinde o kadar kaç insan var Ve bunu bize verecekler en temiz şekilde dolaşan Antalya Travesti insan var O yüzden biz de deriz ki abdest Gönül abdesti abdestini Siz alırsınız yıkarsınız ama gönlünüzdeki kiri pası Nereye Antalya travestileri gideceksin Ne kadar abdest alabilir misiniz Orada Mühim olan insanın gönlündeki temizlik alevi ile Sünni evlenemez mi Nisa suresinde evlenmenin çok net açıklaması var imanlı bir bayan imanlı inanan Hazreti Resulullaha kendini peygamber kabul eden her bayanla ve her erkekle evlendim Bunun dışındaki her şey kişilerin vurdurdu olur Neden Alevi bir bayanla suni bir erkek evlendiriniz Antalya Travesti. Biz Alevli de şu şekilde evlenir işidçi olursa yobaz olursa kızımız rahat edemez Hz Ali’nin çok güzel bir sözü var Antalya Travesti. bu kadar da diyor ki iyi bir damat Kazanılmış bir kız evladıdır kötü bir damat kaybedilmiş bir kız evlatlar.

Antalya travesti Biz bütün Antalya Travestileri herkese cemevlerinde davet ediyoruz gelsinler cemevlerine baksınlar ibadeti Biz Allah’ın ayetine göre yapıyoruz Nur suresi 35 36 ınlar okusunlar Antalya Travestileri. Alevilik’te mum nedir İslam’da buluğ nedir Çıra nedir inanç nedir 14 indir Video ayetlere göre Allah’ın isminin anılan yerlerde büyük bir zaten ışıktır maalesef toplumda insanlar ayırt edebilmek için böyle bir şey uydurulmuş evisulu tarafında ve İnsanlar buna inandırılmış. Antalya travestileri Sana bunu yaşadığımız Şimdi benim başımda bir olay değil cemevi’nin kurmuş işte Cem Evi’nde çıkmış kardeşim orada esnaflardan oturan mal illerden biri Benim dükkanım var o da esnaflık yapıyorum dükkanın içinde yağ Turan abi dedi ya ben çok Antalya Travestileri. üzülürüm Sabaha kadar yatamadım Hayırdır niye yatmadı yani yatamadım sabaha kadar da dedi ki senin evinden çıkarken Rüzgar değildir deli kadınları ile beraber olmadan önce gider banyo yapar ve tekrar gelir eşle beraber ama guslü Kur’an net yıkanmaz yok zaten banyoya niyettir gidiyorsunuz.

Listing ID: 836507156cb011b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply