Welcome, visitor! [ Register | Login

$ANTALYA

Antalya travesti oteli

  • Street: KONYAALTI
  • City: ALANYA
  • Zip/Postal Code: 07000
  • Listed: Eylül 16, 2023 12:21 am
  • Expires: 84 days, 4 hours
Antalya travesti

Description

Antalya travesti

Antalya Travesti Yemeklerimi bittikten sonra otelime doğru yola koyulduk odaya çıktın kapıdan girer girmez ateşli bir sevişme ile odaya merhaba demiştik bile.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Ateşimiz odayı hemen ısıtmıştı adeta alev alıyordu yatak. İkimizde anadan üryan şekilde yatağa geçtik Eylül oral sex ile beni baştan çıkartıyordu bu sefer bende yapıcaktım hemen Eylül’ün önüne geçip oral sex yapmaya başladım hayal ettiğim gerçek oluyordu.
İlk başta Eylül pasif olmuştu mükemmel bir sex deneyimin sonrasında hemen ara vermeden ben pasif olmak için yatağa yatmıştım Eylül ise çoktan hünerlerini göstermeye başlamıştı çoktan içime girmişti bile beni çileden çıkartıp senelerce neden bu kadar beklediğimi sorgulamaya başlamıştım.
O anın hiç bitemesini istemiyordum Eylül’ün kölesi haline gelmiştim ve benim merakımı giderip senelerce beklmememnin ne kadar yanlış bir şey olduğunu bana göstermişti.Antalya Travesti
Senelerdir Antalya’da yaşayan bekar,dalyan gibi hayalimde ki işe sahiptim. Çocukluğumdan beri tekneloji ile içli dışlı olmayı severdim.
ANTALYA TRAVESTİ Bilgisayar, internet vs gibi ve benim işimde evlere gidip müşterilerin evlerine internet bağlamaktı o kadar iyi ve o kadar düzenli çalışıyordum ki artık kurulumlara tek başına gidebiliyordum bu beni oldukça rahat ve daha iyi çalışmama vesile olmuştu.
Günlerden bir gün bu sefer konyaaltın’a kurulum yapmaya gitmiştim. Öğleden önce üç tane kurulumum öğleden sonra da 2 tane kurulumum vardı ne kadar erken bitirirsem o kadar rahata erip geri kalan zaman bana kalırdı.
Ve ben işlerimi aksatmadan başlayıp öğleden önce ki müşterileri bitirmiştim. Öğleden önce aradığım ilk müşter, evde yokmuş bende günün son müşterisini aramak için işime koyuldum.
Aradığımda telefonun karşısında ki hanımefendinin sesi adeta beni büyülemişti müşterinin adı Eslem’di.

Antalya travesti

Antalya travesti

Antalya’da unutulmaz bir gece yaşamış olarak bunu sizlerle paylaşma ihtiyacı duydum. Antalya’ya iş görüşmesi için gelmiş özel bir şirketten ceo olarak görev yapmaktayım tabi bu işin getirisi bana çok fazla idi ve dilediğimce yaşayabiliyordum.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Tabiki de her şeyi tatmıştım artık pek fazla şeydan zevk alamaz hale gelmiştim. Antalya Travesti Fakat Antalya’da ki Travestiler ile tanıştıktan sonra bu kararım oldukça değişmiş sadece onlardan zevk almaya başlamıştım.
ANTALYA TRAVESTİ Gençliğimden beri içinde bir pasif merakı vardı tabi bunu kimseye söyleyemiyordum utancımdan her seferinde içimde bir merak içimde libidoma engel olamadığım bir heyecandı.
Antalya’da toplantılarımı hallettikten sonra otelime dönmüştüm ve bu sefer kafaya koymuştum bir tane Travesti ile tanışıp ona sadece sex gözü ile bakmayacaktım onu yemeğe çıkartıp tanışmak istiyordum.
Hemen arayışa koyuldum çok vakit geçmeden de bulmuştum zaten Travesti Eylül adeta bir afetti fotoğraflarda gördüğüm kadar ile.
Hemen bir görüşme ayarlamıştım Lara’da çok güzel bir restoranta görüşücektik. Ben heyecanımdan çoktan gitmiş Eylülü bekliyordum.
Eylül sonunda gelmişti fakat öyle bir giriş yapmıştı ki mekana fotoğraflardan bin kat daha iyiydi ve beni o girişi ile mest etmişti.
Eylül karşıma oturduğunda beni cümleleri ile avcunun içine almıştı. Şaraplarımız geldikten sonra yemeklerimizde gelmişti yavaş yavaş yemeklerimizi yiyip şaraplarımızı yudumlarken zamanın durmasını istiyordum o an hiç bitmesin ve beni o masadan hiç almasınlar karşımda ki manzara benim için değişilmez bir manzaraydı.
Ve laf lafı açtıkca ben artık kendi içimdekileri iyice dökmeye başlamıştım ve Eylül’e içimde ki pasif merakından bahsetmeye başladım tabi bunu çok doğal karşıladı Eylül’de hem pasif hem aktif oluyordu benim için inanılmaz bir şeydi senelerdir merak ettiğim şeyi bu gece Eylül ile yaşaycakatım.

Listing ID: 2406504f46acfeab

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “Antalya travesti oteli”

  1. Gerçekten en güzel Antalya travestileri bu sitede. ben hepsine gittim hepsi birbirinden güzel

Leave a Reply