Welcome, visitor! [ Register | Login

$ANTALYA

Antalya travesti Merve

  • Street: ALANYA
  • City: ANTALYA
  • Zip/Postal Code: 07000
  • Listed: Eylül 16, 2023 12:12 am
  • Expires: 83 days, 21 hours
ANTALYA TRAVESTİ

Description

Antalya travesti

Antalya Travesti Yine beni yere göğe sığdıramıyordu ona yardım için koşup indiğim için her yardımına ben koştuğum için onun gözünde çok değerliydim fakat benim amacım farklıydı artık onun o güzel kalcalarının içine girip kendimi orada kaybetmek istiyordum hele bir de evinde bi L koltuk vardı ki size anlatamam orada onunla beraber saatlerce sevişmek unutulmaz olacaktı.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Alışveriş malzemelerini beraber dizdikten sonra yine o sexsi pijamalarını giymek için odasına doğru gitmişti geldiğinde her zaman giydiği pijamadan daha sexsi bir pijama ile karşıma gelmişti.

ANTALYA TRAVESTİ Sanki oda beni deliler gibi istiyor gibi davranıyordu ben artık dayanamıyacak vaziyete gelmiştim ve hemen atıldım mutfak dolablarını dizen Fulya’nın arkasına geçip ona yavaş yavaş değdirmeye başlayıp boynundan öpücükler kondurmaya devam ediyordum hiç kendini geri çekmeyen Fulya o güzel kalcaları ile dans ediyordu önümde.

Belinden kavrayıp hayal ettiğim L koltuğa götürmüştüm ben onu götürene kadar benim pantolun yerde onun pijamaları ise çoktan inmişti deliler gibi sevişmeye başlamıştık hayal ettiğim L koltuğun üzerindeydik ve bu anı hiç bir şeye değişmezdim kaç zamandır hayalini kurduğum kaçlalar şu an avuçlarımın içerisindeydi.

ANTALYA TRAVESTİ

ANTALYA TRAVESTİ

Hemen Fulya’yı alta alıp sırt üstü çevirmiştim hiç beklemeden yavaş yavaş girmeye başlamıştım o mükemmel kalcalara ben girdikçe Fulya daha çok kuduruyordu o kudurdukça ben o güzel kalçalara vurmaya devam ediyordum.
Adeta sex makinesine dönmüştük benim yardımlarım boşa çıkmamıştı Fulya ise aylardır bu anı bekliyor gibi mutlu ve şefkatli bir sevişme ile beni daha da tatmin ediyordu.

Kalçalarıdan kendimi geri çekince hemen oral sex’e başlayıp ağzına bitmemi söyledi çok geçmeden dayanamayıp ağzına bitmiştim ben daha önce hiç bir kadından böylesine bir oral sex deneyimine sahip olmamıştım şimdiye kadar yaşadıklarımın hepsi birer yalandı resmen tek gerçek Fulya idi.Antalya’da Travesti Ev Arkadaşı Antalya’a üniversite okumak için gelmiştim geldiğim ilk yılda ise kalacak yer bulmakta oldukça güçlük çektim. Sosyal medya üzerinden girip ilan vermediğim yer kalmamıştı nerdeyse.

Antalya Travesti Delice kalça haraketleri ile beni çileden çıkartıyor senelerce bunu neden bana yapmadın neden beni becermedin diye yalvarıyordu benim kocam ol sesleri kulaklarımda çınlıyordu bu sesler beni daha da motive ediyor daha da sert bir şekilde beceriyordum Esra’da adeta bundan zevk alırcasına daha da fazlasını ister gibi inliyordu o inledikçe ben daha da sert bir şekilde gidip gelmeye başladım en son bitmeye yakın çıkartıp o mükemmel ANTALYA TRAVESTİLERİ göğüslerine bitmiştim benim için mükemmel bir deneyim olmuştu.
ANTALYA TRAVESTİ Ve o orgazmın verdiği mutluluk ile ikimizde çırılçıplak denize girip hararetimizi denizden çıkartıyorduk tabi bu benim ilk ve son deneyimim olmamıştı Esra artık benim karım benim sex kölemdi onunla her yerde sex yapıyorduk mükemmel bir sex makinesi bu zamana kadar nasıl tutmuşum kendimi tebrik ediyorum açıkcası.

Fulya Antalya’nın tescili güzeli idi. Bende onun alt komşusu idim senelerdir Fulya’yı becermenin peşinde olan genç bir delikanlı Fulya fuhuş işini çoktan bırakmış hayatının tamamına yetiçek kadar biririkimi yapmış şimdi ise hayatının tadını çıkartıyordu.
Bende onu düşünüp otuzbir çeken azgın bir gençtim ama bir gün hayalimin gerçekleşiceğini biliyordum inanıyordum çünkü Fulya’ı becermek için her yolu deniyordum nerdeyse musluğunu tamir etmesinden buzdolabına kadar her şeyi tamir etmiştim nerdeyse.
En sonunda gerçekleşicekti hayalim inanıyordum. Ve bir gün yine alışveriş yapıp bir sürü malzeme almıştı arabadan indirmekten oldukça güçlük çekiyordu tabi bu fırsat kaçar mı camdan görür görmez yanında bitmiştim bile elinde ki poşetlere davranıp hemen dairesinin yolunu tutmaya başlamıştım.

Listing ID: 6856504f27e23455

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “Antalya travesti Merve”

  1. Ben bir kere gittim gerçekten fotoğraftakinden daha güzel. Antalya travestileri arasın da tek geçerim.

Leave a Reply