Welcome, visitor! [ Register | Login

$ANTALYA

Antalya Travesti Esra

  • Street: ALANYA
  • City: ANTALYA
  • Zip/Postal Code: 07000
  • Listed: Eylül 16, 2023 12:16 am
  • Expires: 83 days, 20 hours
antalya travesti

Description

Antalya Travesti

Antalya Travesti Ben Esra’ı senelerdir tanıyordum yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu nerdeyse fakat aramızda hiç bir zaman sex hakkında bir şey olmamıştı ama merak etmiyor değildim Esra’ı öyle bir vucüt hatları vardı ki onunla beraber olmamak mümkün değildi ama ben senelerece kendimi tutmuştum onu kaybetmekten korkuyordum aslında.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Biz cumartesi saba’ı saat 06.00 yola çıkmıştık Antalya’nın güzel sahil kesimlerinden birinde durup iki günlük çadır deneyimi yaşayıp Antalya’ya dönmeyi düşünüyorduk bende dört kişilik kocaman çadır vardı fakat bir tane çadırırımız vardı ikimizde aynı çadırın içinde yatıcaktık tabi bu benim yine işime gelebilirdik.
Bu ilk defa beraber kalmamız sayılmıyacaktı ama bu tatilimizde içimde farklı bir heyecan vardı bir şeyler farklı ve güzel gidiceğini hissediyordum.

antalya travesti

antalya travesti

Bu sefer hayalim Esra’ı çadırda sikmekti böyle bir güzelliğe karşı kendime engel olup kendime bu kötülüğü yapmak istemiyordum.
ANTALYA TRAVESTİ Biz çadır kurucağımız yere gelmiştik çadırımızı kurmuştuk ve şansımızda etrafımızda kimsecikler yoktu sadece bizim çadırımız Esra ile bendim bir şeylerin güzel gidiceğini hissetmiştim zaten ve hissetiğim gibide oluyordu her şey mükemmel ilerliyordu.
Akşama doğru ateşimizide yakmıştık ateşimizin karşısında deniz manzaramıza karşı alkolerimizi yudumlamaya başladık. Ben Esraya yavaş yavaşa yaklaşmaya başladım alkolün verdiği o özgüven ile kafamda ki düşünceleri hiç düşünmeden yapıyordum asla geri adım atmıyordum Esra’ı becermek istiyordum deli gibi sevişmek istiyorum onunla.
Sohbet biraz daha ilerledikten sonra Esra kendini tutamayıp dudaklarıma yapıştı hayal mi gerçek mi bilememiştim sanki bir rüyanın içindeydim her şey mükemmel gidiyor senelerdir hayal ettiğim şey gerçekleşiyordu tabi boş durumuyum hemen öpüşmeye devam edip memelerini avuçarımı alıp ellemeye başlamıştım.
O mükemmel karçaları ellerimin arasında göğüsleri ellerimin arasındaydı. Etrafımızda kimsecikler olmadığından çok rahattık çadıra girmemize bile gerek kalmadı direk oracıkta soyunmaya başlayıp sevişmeye başlamıştık bile Esra mükemmel kalçaları ile benim üstüme çoktan gelip benim küçük oğlanı çoktan uyandırıp içine almıştı bile.

Antalya Travesti Yanına gidene kadar telefonda ki sesinde Travesti olduğunu anlamamıştım bile.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Tarif ettiği eve gidip dairesine çıkmıştım. Kapıdan girer girmez Travesti olmasını anlamam için baya zamanımı almıştı kendisi konuyu açana kadar anlamakta oldukça güçlük çekmiştim.
Fakat benim o kurulumu hiç bitirmeye niyetim yoktu orda saatlerce kalabilirdim böyle bir güzellik daha önce görmemiştim Antalya’nın yaz aylarında ki sıcaklığın verdiği öz güven ile giydiği kısacık şort’u ve yırtmaçlı atleti ile adeta beni çileden çıkartıyordu interneti kurmayı bırakıp Eslem’i kurmaya başlıyacaktım nerdeyse ama ilk haraketi onda bekliyordum çekindiğim için.
Çok geçmeden beklediğim teklif gelmişti içecek bir şeyler koyup biraz salonda oturup dinlenmemi istemişti fakat ben böyle bir güzellik karşısında beş dakikadan fazla oturup dinlenmem mümkün değildi bilerek mi yapıyordu bilmiyorum ama bana verdiği frikikler ile beni çileden çıkartıyordu.
Meyve sularımızı içtikten sonra ayağa kalkıp işe koyulmak için adımlarımı atmaya başladığımda Eslem ise adeta önümde barikat olup boynuma yapışmıştı işte tam hayal ettiğim bir sex başlangıcı işe girdiğimden beri hayalini kuruyordum.
ANTALYA TRAVESTİ Direk olduğumuz yerde soyunduk ikimizde çırılçıplak kalmıştık eslem öyle bir atladı ki oral sexse ben haraket bile edemeden kalmıştım direk salonda masanın üstüne domaltıp girmek için can atıyordum yatak odasına kadar dayanamıcaktım bu güzelliğin karşısında.
Oral sex bitirdikten sonra memelerini yalayıp biraz kıvama getirmiştim çok geçmeden masaya domaltıp Eslem’ becermeye başlamıştım böyle bir ten uyumu hayatım boyunca tatmamıştım adeta bir olmuştuk tek vucütta birleşmiştik.
Saatler su gibi akıp gidiyordu salonun her köşesinde birlikte olmuştuk nerdeyse günün sonunda salondan çıkıp beraber duşumuza girip orda da beraber olmuştuk ve bu benim hayatımda unutamadığım her hafta evine kuruluma gittiğim bir sex deneyimi olmuştu.Antalya Travesti.
Benim en yakın arkadaşlarımdan bir tanesi olan Travesti Esra ile Antalya turu yapmaya karar vermiştik.

Listing ID: 3876504f3021b2c1

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply